Depilacja laserowa głębokiego bikini

Depilacja laserowa głębokiego bikini
5 (100%) 2 głosów

Depilacja laserowa głębokiego bikini to zabieg, który cieszy się coraz większą popularnością. W swojej ofercie ma go coraz większa liczba gabinetów kosmetycznych. Na czym w zasadzie polega ten zabieg?

Usuwanie owłosienia z okolic intymnych niewątpliwie ma wiele zalet. Nie chodzi wbrew pozorom jedynie o aspekt kosmetyczny, ale przede wszystkim o kwestie higieny. W przypadku depilowania okolic intymnych można zdecydować się na usuwanie włosków do linii bikini bądź na depilację głęboką, a więc całkowite usunięcie owłosienia. Przy czym depilacja głęboka odbywa się w dwóch wariantach do wyboru – depilacja brazylijska bądź depilacja hollywoodzka. Depilacja brazylijska to usunięcie włosków i pozostawienie tylko cienkiego paseczka sięgającego do wzgórka łonowego. Depilacja hollywoodzka to całkowite usunięcie włosków ze strefy intymnej. Jeszcze innym rozwiązaniem jest tzw. depilacja bikini francuskiego. W tym przypadku włoski są usuwane jedynie z linii bielizny, a na wzgórku łonowym są uformowane w prostokąt bądź trójkąt.

Dzięki depilacji laserowej można szybko oraz łatwo pozbyć się problemu niechcianego czy nadmiernego owłosienia. Przyczynia się to niewątpliwie do zwiększenia komfortu życia codziennego i nie tylko. Jednak, aby zabieg depilacji laserowej był skuteczny, trzeba się poddać kilku jego seriom. Na ogół jest to od 4 do 5 serii w odstępach kilkutygodniowych.  Podczas jednej serii usuwane są bowiem tylko i wyłącznie te włoski, które aktualnie znajdują się w tzw. fazie wzrostu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

94 − = 88